PROGRAMLARA GÖRE DANIŞMAN LİSTESİ

 

PROGRAMIN ADI

DANIŞMAN

2012-2013 ÖĞRETİM YILI DANIŞMAN İSİM LİSTESİ

Alternatif Enerji Kaynakları

Öğr. Gör. Rahmi ÖZDEN

Elektrik

Öğr. Gör. Rahmi ÖZDEN

Bilgisayar Programcılığı B (İ.Ö. )

Okt . Cengiz ÇELİK

Bilgisayar Programcılığı A (İ.Ö. )

Öğr. Gör. Agah Oktay ÖZDEMİR

Bilgisayar Programcılığı (N.Ö.)

Öğr. Gör. Durmuş ÖZDEMİR

Elektronik Haberleşme Teknolojisi (N.Ö.)

Öğr. Gör. Haluk AYHAN

Elektronik Teknolojisi

Öğr. Gör. Fatih Yavuz ILGIN

Harita ve Kadastro (N.Ö.)

Öğr. Gör. Alper OCAK

Harita ve Kadastro (İ.Ö.)

Öğr. Gör. Alper OCAK

Otomotiv Teknolojisi

Öğr. Gör. Adnan DEMİRCİ

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI(N.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI(İ.Ö)

Öğr.Gör.Neslihan İLTER

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİST.(N.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİST.(İ.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

LOJİSTİK(N.Ö)

Okt.Ramazan KORKMAZ

LOJİSTİK(İ.Ö)

Okt.Ramazan KORKMAZ

PAZARLAMA(N.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ(N.Ö)

Öğr.Gör.Alper OCAK

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ(İ.Ö)

Öğr.Gör.Alper OCAK

MAKİNE

Öğr.Gör.Yusuf KIRTILOĞLU

 

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI DANIŞMAN LİSTESİ

Alternatif Enerji Kaynakları

Yrd.Doç.Dr.Murat GÜLNAHAR

Elektrik

Öğr.Gör.Şakir KARSAK

Bilgisayar Programcılığı A (İ.Ö. )

Okt.Cengiz ÇELİK

Bilgisayar Programcılığı (N.Ö. )

Öğr.Gör.İsmail AKGÜL

Elektronik Haberleşme Teknolojisi (N.Ö.)

Öğr.Gör.Kamil ORMAN

Elektronik Teknolojisi

Öğr.Gör.Fatih Yavuz ILGIN

Harita ve Kadastro (N.Ö.)

Öğr.Gör.Emre YÜCER

Harita ve Kadastro (İ.Ö.)

Öğr.Gör.Halil Sezai ÇAKIRBAY

İç Mekan Tasarımı

Öğr.Gör.Mesut Çağrı YILMAZ

Moda Tasarımı

Öğr.Gör.Neslihan İLTER

Otomotiv Teknolojisi

Öğr.Gör.Adnan DEMİRCİ

Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri

Öğr.Gör.Filiz KULPU

Uçak Teknolojisi (N.Ö)

Öğr.Gör.Mustafa ŞAHİN

Uçak Teknolojisi (İ.Ö)

Öğr.Gör.Ertuğrul KARATAY

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI(N.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI(İ.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİST.(N.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİST.(İ.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

LOJİSTİK(N.Ö)

Uzm.M.Serdar TOKSOY

LOJİSTİK(İ.Ö)

Öğr.Gör.Uğur KÜZECİ

PAZARLAMA(N.Ö)

Uzm.Fatih CEYLAN

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ(N.Ö)

Uzm.İbrahim OLGUN

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ(İ.Ö)

Uzm.İbrahim OLGUN

MAKİNE

Öğr.Gör.Yusuf KIRTILOĞLU